OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Pro firmy a podnikatele » Krizový management

Krizový management

AAA Consulting s.r.o.®

Krizové řízení je z podstaty věci velmi náročná a odpovědná činnosti, kterou lze definovat jako činnost managementu v období, kdy vzniklá situace ohrožuje integritu a ekonomickou stabilitu podniku. Taková okolnost není v drtivé většině případů náhlou a nečekanou událostí, ale má v sobě aspekty historických kauzalit, a s tím souvisejících rozhodnutí. Samotné odhalení nutnosti změnit režim řízení podniku ze standardního na krizový, bývá těžké rozeznat a následky těchto opomenutí bývají fatální.

Společnost AAA Consulting s.r.o.®, prostřednictvím týmu specialistů, je schopna provést generální analýzu situace podniku za účelem odhalení různých stádií a zdrojů potenciální krize podniku a navrhnout procesy vedoucí k jejich eliminaci. Dále je schopna vstoupit do krize již identifikované a po hloubkové analýze navrhnout managementu optimální řešení situace.

Chcete bližší informace? Kontaktujte nás.