OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Pro firmy a podnikatele » Likvidace společnosti

Likvidace obchodních společností

AAA Consulting s.r.o.®

Likvidace je obvykle přirozeným zakončením fungování obchodního závodu. Může probíhat jak formou direktivního nařízení z moci úřední (Krajské soudy, případně Městský soud v Praze), tak formou dobrovolného ukončení tzn. z rozhodnutí samotného vlastníka nebo vlastníků. Likvidace není nástrojem řešení úpadku společnosti, ale nástrojem skutečného ukončením fungování obchodního závodu. Likvidovat lze také družstva, společenství vlastníků jednotek apod.

 

Společnost AAA Consulting s.r.o.® nabízí profesionální služby v oblasti likvidací obchodních společností. Máme již zkušenosti s likvidacemi podle Nového občanského zákoníku a Zákona o obchodních korporacích, takže jsme připraveni nabídnout služby na skutečně odborné úrovni prověřené praxí. Likvidaci provádíme podle individuálních požadavků klienta a vždy v souladu s platnými právními předpisy. V případě likvidace zajišťujeme osobu profesionálního likvidátora nebo likvidaci provádíme formou poradenství a tvorby odpovídající dokumentace a analýz.

Chcete bližší informace? Kontaktujte nás.