OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Pro firmy a podnikatele » Správa pohledávek

Správa pohledávek

AAA Consulting s.r.o.®

Pohledávky, jako neuspokojený nárok věřitele, vedou často podnikatelský subjekt do pozice, kdy nemá dostatek likvidity ke splácení svých vlastních závazků a následně k platební neschopnosti. Situace je samozřejmě závislá na druhu podnikání a na povaze pohledávek. Koncepční a propracovaná správa pohledávek přináší pro podnikatele značné výhody. Problém správy pohledávek se nemusí týkat jen podnikatelů, kteří dosahují velkých objemů pohledávek, ale může jít také o ojedinělé a vyjímečné případy, na které je dobré být připraven. Nutnost outsourcingu těchto služeb nebývá ve většině případů nutná, přestože je to obvykle doporučováno.

Společnost AAA Consulting s.r.o.® poskytuje dle požadavků a osoby klienta komplexní správu pohledávek, včetně veškerého administrativního, právního a ekonomického servisu s tím spojeného (tzv. outsourcing pohledávek). Zároveň poskytuje poradenství pro zavádění nových procesů správy pohledávek pro podnikatele, který se rozhodl tuto správu provádět vlastními silami - tzv. insourcing pohledávek. Pomůžeme Vám vybrat optimální cestu k realizaci bezproblémové správy pohledávek.

Chcete bližší informace? Kontaktujte nás.