OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Pro obce a veřejnou správu » Správa pohledávek obce

Správa pohledávek obce

AAA Consulting s.r.o.®

Obce a města mají obvykle z povahy svého působení mnoho závazkových vztahů. Z těchto situací vzniká množství pohledávek a to ať již z titulu nezaplacených obecních poplatků (typicky za odpady, psy, zábory veřejného prostranství apod.) nebo z pozice standardních smluvních závazků (jako naříklad nedoplatky na nájemném nebo běžné nezaplacené nároky mimo režim obecně závazných vyhlášek). Kvalitně nastavený proces správy a vymáhání pohledávek tohoto druhu je nejen nutností, ale také základním parametrem pro prokázání odpovídajcí péče o veřejné prostředky.

Společnost AAA Consulting s.r.o.® zajišťuje pro obce a města nastavení interních procesů pro řádnou správu pohledávek, jako je prevence jejich vzniku, proces bezvadné dokumentace vzniklých nároků a samozřejmě nastavení upomínacího a vymáhacího řízení. Na základě individuálních požadavků klientů zpracujeme také ekonomické analýzy nákladovosti správy pohledávek, včetně odborných vyjádření pro posouzení vymahatelnosti jednotlivých nároků. V krajním případě zajišťujeme také outsourcing správy pohledávek.

Chcete bližší informace? Kontaktujte nás.