OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Pro firmy a podnikatele » Strategická analýza

Strategická analýza

AAA Consulting s.r.o.®

V dnešním extrémně konkurenčním prostředí je strategická analýza nástrojem, který lze označit do jisté míry za nepostradatelný dokument. Je instrumentem určeným prioritně ke zjištění současné situace podniku a podnikatele ve své oborové oblasti, s přihlédnutím k makroekonomickým skutečnostem. Výsledkem je, velmi zjednodušeně řečeno, odpověď na otázky: „Kde jsem a co tu dělám.“ Na základě těchto odpovědí vytváří základní prvek pro konstrukci rozhodování o dalším směřování podniku.

Společnost AAA Consulting s.r.o.® nabízí zpracování komplexních nebo dílčích strategických analýz pro podnikatele a firmy v různých odvětvích. Závěry vycházejí z obecné roviny získávání poznatků o makroekonomickém a oborovém prostředí, ruku v ruce s deskripcí vnějšího a vnitřního prostředí podniku a v konfrontaci se specifiky jednotlivých klientů. Důsledně spojuje pohled z venku s pohledem interním. Strategická analýza je proto vždy zaměřena na klientem požadované období a informace. Dále jsme schopni nabídnout spolupráci při realizaci začlenění takto zjištěných faktů do budoucích úvah o poslání a strategii klienta.

Chcete bližší informace? Kontaktujte nás.